Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /tpl/ogloszenie.php on line 16
Ślusarz / Praca w Skanska Kielce

Dołącz do Wytwórni Konstrukcji Stalowych i wesprzyj Skanska w bieżących zadaniach. 

 

 

 

Będziesz zajmować się:

 • przygotowaniem elementów do montażu (szlifowanie krawędzi za pomocą szlifierki kątowej lub stacjonarnej - gratowanie krawędzi)
 • trasowaniem i wierceniem elementów za pomocą wiertarek stołowych lub magnetycznych
 • transportem i składowaniem elementów na miejsce odkładcze

 

Szukamy Ciebie, jeśli:

 • posiadasz wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe
 • znasz rynek techniczny
 • masz co najmniej 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • jesteś osobą komunikatywną i odpowiedzialną
 • umiesz pracować w zespole
 • jesteś osobą sumienna i rzetelną
 • posiadasz zdolności manualne oraz umiejętności praktycznego rozwiązania problemów technicznych

 

Co zyskasz?

 • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
 • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
 • pracę realizowaną w sposób bezpieczny i etyczny

 

APLIKUJ!


Kandydacie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Skanska SA Oddział Exbud Skanska w Kielcach, z która możesz kontaktować się pod adresem do korespondencji: ul. Zajączka 9, 01-518 Warszawa lub bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem mailowym: odo@skanska.pl
Twoje dane osobowe, o których podanie prosimy Cię w treści ogłoszenia, będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy. Jeżeli zdecydujesz się przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Ciebie zgody, która powinna brzmieć następująco: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym w celach rekrutacyjnych Skanska SA Oddział Exbud Skanska w Kielcach z siedzibą w Warszawie." Jeżeli zapomnisz jej wyrazić w swoim CV lub liście motywacyjnym, poprosimy Cię o jej uzupełnienie na rozmowie kwalifikacyjnej lub o dostarczenie nowych dokumentów aplikacyjnych niezawierających dodatkowych informacji. Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji:
 1. na niniejsze stanowisko, lecz nie dłużej niż przez trzy miesiące po wyborze pierwszego kandydata, na wypadek, gdybyśmy musieli powtórzyć rekrutację;
 2. na inne, podobne stanowiska w Skanska przez okres 1 roku, jeżeli wyrazisz nam zgodę na umieszczenie Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy: "Chcę, aby Skanska SA Oddział Exbud Skanska w Kielcach umieściła moje zgłoszenie  w bazie kandydatów do pracy w Skanska SA Oddział Exbud Skanska w Kielcach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji w Skanska SA Oddział Exbud Skanska w Kielcach"
W dalszym etapie rekrutacji możesz zostać poproszony o przedstawienie swojego portfolio, wykonanie testów/kazusów merytorycznych, przekazanie próbki Twojej pracy, wykonanie testów językowych oraz o uczestnictwo w diagnozie potencjału menadżerskiego.
W każdej chwili możesz cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: odo@skanska.pl lub usunąć je samodzielnie z systemu rekrutacyjnego Skanska Recruit. Masz również prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia. Pełną informację o wszystkich przysługujących Ci prawach uzyskasz (tutaj)


Miasto: Kielce

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz