Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /tpl/ogloszenie.php on line 16
Praca w Skanska: Kierownik Robót – specjalność budowlana

Praca w Skanska to ciekawe wyzwania i nowe możliwości rozwoju. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi ofertami w naszych wszystkich spółkach

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierownik Robót – specjalność budowlana
Miejsce pracy: Łódź


Będziesz zajmować się:

planowaniem, kierowaniem i nadzorowaniem wykonania robót budowlanych
pracą w Zespole ds. obsługi gwarancyjnej
nadzorem i koordynacją robót podwykonawców
weryfikacją dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
sporządzaniem dokumentacji powykonawczej
nadzorem nad przestrzeganiem zasad BHP

Aplikuj jeśli:

posiadasz wykształcenie wyższe profilowe
posiadasz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
potrafisz pracować w zespole
bardzo  dobrze organizujesz pracę
jesteś osobą dyspozycyjną
masz prawo jazdy kat B
znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Co zyskasz?

możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa ogólnego
możliwość pracy na różnorodnych projektach
możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

APLIKUJ


 

Kandydacie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Skanska S.A. w Warszawie, z która możesz kontaktować się pod adresem do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa lub bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem mailowym: odo@skanska.pl
Twoje dane osobowe, o których podanie prosimy Cię w treści ogłoszenia, będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy. Jeżeli zdecydujesz się przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Ciebie zgody, która powinna brzmieć następująco: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym w celach rekrutacyjnych Skanska S.A. z siedzibą w Warszawie." Jeżeli zapomnisz jej wyrazić w swoim CV lub liście motywacyjnym, poprosimy Cię o jej uzupełnienie na rozmowie kwalifikacyjnej lub o dostarczenie nowych dokumentów aplikacyjnych niezawierających dodatkowych informacji. Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji:
  1. na niniejsze stanowisko, lecz nie dłużej niż przez trzy miesiące po wyborze pierwszego kandydata, na wypadek, gdybyśmy musieli powtórzyć rekrutację;
  2. na inne, podobne stanowiska w Skanska przez okres 1 roku, jeżeli wyrazisz nam zgodę na umieszczenie Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy: "Chcę, aby Skanska S.A. umieściła moje zgłoszenie  w bazie kandydatów do pracy w Skanska S.A. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji w Skanska S.A. "
W dalszym etapie rekrutacji możesz zostać poproszony o przedstawienie swojego portfolio, wykonanie testów/kazusów merytorycznych, przekazanie próbki Twojej pracy, wykonanie testów językowych oraz o uczestnictwo w diagnozie potencjału menadżerskiego.

W każdej chwili możesz cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: odo@skanska.pl lub usunąć je samodzielnie z systemu rekrutacyjnego Skanska Recruit. Masz również prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia. Pełną informację o wszystkich przysługujących Ci prawach uzyskasz (tutaj)

 Miasto: Łódź

Adres email: rekrutacja@skanska.pl

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz