Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /tpl/ogloszenie.php on line 16

Chcesz z sukcesem wejść na rynek PPP, pozyskać zlecenia i wyprzedzić konkurencję? Zapisz się na dwudniowe warsztaty nt. nowych inwestycji PPP w województwie dolnośląskim w 90% dofinansowane ze środków Unii Europejskiej.

Omawiamy planowane w regionie postępowania. Obalamy mity dotyczące PPP, kompleksowo przygotowując firmy do udziału w postępowaniach i pozyskiwania nowych zleceń. Pracujemy na konkretach. Oferujemy pomoc
w tworzeniu konsorcjów.

ZGŁOŚ FIRMĘ NA SZKOLENIE
WE WROCŁAWIU 08-09 CZERWCA 2017 R.

Katarzyna Pilarek 502 318 715

Na PPP można dobrze zarobić.
FAKT! Inwestycje w formule PPP mają ściśle określone budżety i zasady finansowania. Co więcej, dają gwarancję określonych zysków długoterminowej perspektywie i pewnych przepływów pieniężnych ze źródeł publicznych.

Podwykonawcom się nie płaci.
MIT! Obowiązujące przepisy na to nie pozwalają. Wykonawca, który nie zapłaci podwykonawcy sam nie otrzyma płatności za wykonaną pracę. Takie działanie zupełnie mu się nie opłaca.

PPP jest tylko dla potężnych firm.
MIT! Polski rynek PPP opiera się w zasadniczej mierze o niewielkie projekty. Co więcej, małe firmy mogą współpracować razem w ramach konsorcjów lub być podwykonawcami części prac.

PPP jest skomplikowane.
I FAKT I MIT. W porównaniu z pozyskiwaniem zleceń na wolnym rynku PPP jest bardziej skomplikowane. Atutem tej formy inwestycji jest jednak pełna jawność postępowania i uczciwość konkurencji oraz pewny określony zysk.

W naszym regionie PPP nie jest popularne.
MIT! Rynek PPP dynamicznie się rozwija. W województwie planowanych jest wiele istotnych inwestycji w różnej skali, m.in.: budowa Muzeum Książąt Lubomirskich we Wrocławiu, budowa kolei gondolowej w Dusznikach Zdroju, rozbudowa infrastruktury rekreacyjnej na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice, budowa hali sportowej w Miliczu w technologii pasywnej, budowa kaskady Odry swobodnie płynącej, budowa mostu i drogi łączącej aleję Armii Krajowej z ul. Mickiewicza we Wrocławiu, modernizacja i rozbudowa Opery Wrocławskiej wraz z doposażeniem i dostosowaniem do przepisów prawa, poprawa efektywności energetycznej budynku biurowego Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu, przebudowa i utrzymanie dróg wojewódzkich, uruchomienie i zarządzanie miejską wypożyczalnią samochodów elektrycznych we Wrocławiu, przebudowa budynku w Świebodzicach
z przeznaczeniem na Dom Złotego Wieku, modernizacja i rozwój sieci oświetlenia ulicznego
w Kamiennej Górze.Miasto: Wrocław

Numer telefonu: 502318715

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz