Wydarzenia

2019-09-21 07:38:13 (2019-09-21 07:38:13)

I Ty możesz jeszcze zostać mistrzem

I Ty możesz jeszcze zostać mistrzem

Siódma edycja akcji „Mistrzowie Izolacji” jest już na ostatniej prostej, ale do wygrania wciąż czeka główna nagroda. Jeszcze tylko do końca września można wysyłać etykiety z produktów premiowanych ISOVER by mieć szansę na Mercedesa Vito. Dołącz do programu dla najlepszych wykonawców w branży izolacji.

„Mistrzowie Izolacji” to program stworzony przez markę ISOVER dla osób i firm zajmujących się pracami związanymi z termoizolacją i wykorzystujących przy tym materiały izolacyjne sygnowane logo ISOVER. Od lat cieszy się sporym zainteresowaniem wykonawców, gdyż łączy w sobie korzyści pracy na najlepszych produktach izolacyjnych i premiuje wykonawców za stosowanie najnowocześniejszych materiałów. – Program „Mistrzowie Izolacji” przez lata przyciągnął już tysiące wykonawców, którzy na co dzień korzystają z produktów marki ISOVER, wybierając je ze względu na ich wysoką jakość, łatwość montażu, szerokie spektrum zastosowań oraz najlepsze parametry termiczne, akustyczne i przeciwpożarowe. Poza tym profesjonaliści pracują na materiałach ISOVER, gdyż są one funkcjonalne. Unikatowa etykieto-rączka ułatwia przenoszenie rolek na budowie, a 7-krotna kompresja wełny szklanej znacząco obniża koszty transportu i przechowywania.– mówi Anna Kozera, koordynator programu Mistrzowie Izolacji ISOVER. – Chcemy docenić zaufanie, którym nas obdarzyli, z tego względu w tej edycji każdy wykonawca ma szansę wygrać samochód dostawczy Mercedesa Vito – dodaje.

Warto przypomnieć, że aby wziąć udział w akcji „Mistrzowie Izolacji” należy się zarejestrować na dedykowanej stronie, a następnie wycinać etykiety z produktów izolacyjnych marki ISOVER i przesyłać je do organizatora akcji. W ten sposób zdobywane są punkty, które później można wymienić na przeszło 100 atrakcyjnych nagród dostępnych w sześciu kategoriach - od narzędzi niezbędnych w pracy po sport i rozrywkę już po godzinach. Dodatkowo każde 500 etykiet to jeden los pozwalający nam wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, którą jest samochód. Im więcej losów, tym większa szansa na wygraną. Warto się więc pospieszyć i wysłać etykiety do końca miesiąca.

Wielki finał akcji „Mistrzowie Izolacji” będzie miał miejsce 15 listopada 2019 roku w Gliwicach w siedzibie firmy ISOVER. Wśród wszystkich Uczestników 7 edycji programu „Mistrzowie Izolacji”, którzy przesłali minimum 500 etykiet wylosowana zostanie nagroda główna - Mercedesa Vito. Oprócz niego do wygrania będą jeszcze inne atrakcyjne nagrody m.in. sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD, bony podróżne oraz profesjonalne narzędzia do pracy.

Źródło:

ISOVER

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2019 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz