Wydarzenia

2019-09-13 18:46:18 (2019-09-13 18:46:18)

Inpro buduje dla Ciebie – wyjątkowa kampania dewelopera

Inpro buduje dla Ciebie – wyjątkowa kampania dewelopera

INPRO, deweloper z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku trójmiejskim, startuje z kampanią pod hasłem „Inpro buduje dla Ciebie”. Głównymi bohaterami będą pracownicy firmy, którzy każdego dnia angażują się w powstawanie nowych projektów.

Deweloper INPRO postanowił przedstawić zespół, który codziennie pracuje przy realizacji osiedli mieszkaniowych. W tym celu uruchomił akcję „Inpro buduje dla Ciebie”. Ma ona służyć nie tylko zaprezentowaniu pracowników jako głównych bohaterów kampanii, ale również podkreśleniu roli, jaką odgrywają oni w procesie projektowania i budowy nowych osiedli. Jest to jednocześnie element docenienia ich codziennego wysiłku i ciężkiej pracy.

Zaangażowanie, pracowitość i pasja to główne wartości, jakie deweloper i jego pracownicy chcą przekazać za pośrednictwem kampanii „Inpro buduje dla Ciebie”. W powstawanie każdej inwestycji zaangażowane są setki osób, które codziennie poświęcają dużo wysiłku, aby jak najlepiej zrealizować dany projekt. Pracownicy świadomi tego, że tworzą czyjeś nowe wymarzone miejsce do zamieszkania, starają się dołożyć wszelkich starań, aby uczynić przestrzeń możliwie najbardziej komfortową i wyjątkową. Nowa inicjatywa Inpro ma jednocześnie stanowić punkt zwrotny w komunikacji firmy z klientami i pozwolić na otwarcie zupełnie nowego dialogu.

Celem kampanii jest przybliżenie obecnym, jak i potencjalnym klientom sylwetek osób, które wspólnie realizują nasze inwestycje. Mówiąc wprost - domy dla ludzi tworzą ludzie – i właśnie to chcemy uzmysłowić naszym odbiorcom. Ciężka i trudna praca, którą codziennie wykonują nasi pracownicy, przekłada się później na zadowolenie właścicieli mieszkań. Dlatego w INPRO zatrudniamy profesjonalną ekipę fachowców, którzy potrafią sprostać największym wyzwaniom budowlanym – powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor Handlowy INPRO S.A

Działania promocyjne rozpoczęły się we wrześniu 2019 roku z wykorzystaniem nośników outdoorowych, przewidziane są także reklamy w prasie tradycyjnej. W mediach społecznościowych kampania będzie oznaczona hashtagiem #InproBudujeDlaCiebie. Dodatkowo na stronie internetowej INPRO powstała zakładka ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi akcji, które można znaleźć pod adresem: https://www.inpro.com.pl/deweloper/inpro-buduje-dla-ciebie
Działania w kanałach social media zostaną wzmocnione kampanią remarketingową z wykorzystaniem internetowych banerów Google Adwords.
Za ideę, kreację oraz wszystkie działania egzekucyjne odpowiedzialna jest agencja ULTRA. Za obsługę public relations odpowiada agencja Tauber Promotion.

Źródło:

Inpro

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2019 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz