Pion Reprezentacji Właściciela w Dziale Biurowym Colliers podsumowuje dotychczasowe wyniki za 2019 rok

Ludzie z Branży

2019-07-31 16:51:36 (2019-07-31 16:51:36)

Pion Reprezentacji Właściciela w Dziale Biurowym Colliers podsumowuje dotychczasowe wyniki za 2019 rok

Pion Reprezentacji Właściciela w Dziale Biurowym Colliers podsumowuje dotychczasowe wyniki za 2019 rok

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, opublikowała wyniki Działu Powierzchni Biurowych w pionie Reprezentacji Właściciela.

Polski rynek nieruchomości biurowych obfitował w tym roku w rekordowe transakcje. Eksperci Colliers International reprezentujący właścicieli nieruchomości w ciągu pierwszych niespełna 7 miesięcy 2019 roku wynajęli w sumie 93 129 mkw. powierzchni biurowej. To więcej niż całkowity wolumen transakcji działu w 2018 roku (88 106 mkw.).

Największą transakcją, w której uczestniczyli eksperci Colliers International jest wynajem ponad 46 tys. mkw. powierzchni biurowej firmie mBank w budowanym na warszawskiej Woli wieżowcu Mennica Legacy Tower. Colliers reprezentował w tej transakcji właściciela i dewelopera obiektu – firmę Golub GetHouse. Wśród pozostałych dużych transakcji najmu firmy doradczej znajdują się m.in. 12 780 mkw. powierzchni biurowej dla AXA w wieżowcu Warsaw Trade Tower należącym do Globalworth i 4788 mkw. dla Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE w Pałacu Młodziejowskiego, którego właścicielem jest Patrizia.

— Pierwsza połowa 2019 roku to dla nas kolejny bardzo pomyślny okres pod względem wynajętej powierzchni. W kolejnych miesiącach nie zamierzamy zwalniać tempa. Planujemy intensywny rozwój działu w Warszawie, zarówno pod względem liczby obsługiwanych projektów jak i zatrudnienia. Chcemy też wzmocnić naszą obecność na rynkach regionalnych. Wierzę, że ta strategia w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów przełoży się na kolejne, znakomite wyniki — mówi Izabela Kapil, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych – Reprezentacja Właściciela w Colliers International.

— Od początku 2018 r. do teraz uczestniczyliśmy jako reprezentacja właścicieli w transakcjach na ponad 180 tys. mkw. powierzchni biurowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowego rozwoju i wyników naszej linii biznesowej. Jakość naszej pracy potwierdza ponad 40 projektów biurowych, które wspieramy swoim aktywnym i fachowym doradztwem, wśród nich jest m.in. flagowa inwestycja PHN – Skysawa, której proces komercjalizacji właśnie uruchamiany. Dodatkowym potwierdzeniem naszej koncentracji na jakości obsługi klienta oraz dbałości o stały rozwój firmy jest dołączenie do zespołu Izy Kapil — mówi Łukasz Żelezik, partner, dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowych w Colliers International.

Colliers International w Polsce reprezentuje właścicieli wielu nowoczesnych budynków biurowych – są to w sumie 43 obiekty o łącznej powierzchni ponad 645 tys. mkw., m.in. Astoria Premium Offices, Koszyki, Ethos, Mennica Legacy Tower, Skysawa, Plac Unii czy Silver Tower Center.

Źródło:

Colliers International

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz