Nieruchomości

2019-06-15 09:04:05 (2019-06-15 09:04:05)

Nadmorskie apartamenty NEXO już gotowe

Nadmorskie apartamenty NEXO już gotowe

Zakończyła się budowa I etapu NEXO Apartamentów na Klifie. Położona nad Zatoką Pucką inwestycja trójmiejskiego dewelopera Allcon Osiedla kusi malowniczym otoczeniem i atrakcyjnymi cenami w porównaniu do inwestycji na Półwyspie Helskim. W sprzedaży są jeszcze pojedyncze mieszkania gotowe oraz II etap inwestycji.
 
NEXO Apartamenty na Klifie znajdują się w Pucku, w sąsiedztwie zielonego parku, klifu i morza. Naturalne otoczenie, kameralna, trzypiętrowa zabudowa i udogodnienia, takie jak ogródki do 172 m2, boisko do siatkówki czy strefa relaksu „pod żaglami” czynią to miejsce idealnym do odpoczynku i czerpania radości z życia. Zrealizowanych jest już 50 mieszkań, zlokalizowanych w dwóch jasnych, eleganckich budynkach. Do końca II kwartału 2020 roku deweloper wybuduje kolejne 50 apartamentów. Ceny zaczynają się już od 214 tysięcy złotych.
 
Z tarasów i okien NEXO roztacza się widok na morze i Półwysep Helski. Mieszkańcy nie muszą jednak przeżywać bolączek półwyspu – długiego stania w korkach, tłumów turystów i braku prywatności. Do Pucka można dojechać znacznie szybciej niż do Władysławowa czy Helu. Wystarczy też zaledwie 30 minut by znaleźć się w Trójmieście.  Dzięki temu NEXO jest idealnym miejscem na tzw. second home, do którego łatwo przenieść się niezależnie od pory roku, by odpocząć, spędzić czas w pięknym, nadmorskim otoczeniu i „naładować akumulatory”, a w razie potrzeby odwiedzić Gdańsk, Sopot lub Gdynię. Twórcy osiedla zadbali też o poczucie prywatności – inwestycja jest ogrodzona, z kontrolą dostępu.
 
Odpoczynek może być aktywny, zwłaszcza biorąc pod uwagę infrastrukturę Pucka, który jest rajem dla miłośników sportów wodnych – żeglarzy, surferów, wielbicieli kitesurfingu. To właśnie tutaj, ze względu na bardzo dobre warunki, co roku odbywają się mistrzostwa świata w windsurfingu. Z NEXO można w 7 minut dojść do centrum miasta, mariny i wypożyczalni sprzętu wodnego. Na miejscu działa lokalny MOKSIR, którego trenerzy szkolą zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Atrakcji nie zabraknie również dla zwolenników jednośladów. Mają oni do dyspozycji kilometry zielonych ścieżek rowerowych Pomorza. Specjalnie dla dzieci, które uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu powstał z kolei ogólnodostępny plac zabaw, zrealizowany przez Allcon. Nawiązuje on do nadmorskiego klimatu miasta i przypomina kolorowy statek pełen atrakcji.
 
Wysoki standard wykończenia części wspólnych, jaki oferuje NEXO w połączeniu z ciekawą, ale mniej popularną lokalizacją i w końcu konkurencyjną ceną tworzą interesującą ofertę dla inwestorów.

- NEXO to inwestycja z widokiem na przyszłość – mówi Piotr Tarkowski, Dyrektor ds. Sprzedaży Allcon Osiedla – Dzisiaj cena jest atrakcyjna, ale pamiętajmy, że potencjał tej lokalizacji będzie rósł z roku na rok, co daje bardzo pozytywne perspektywy inwestorom.

Źródło:

ALLCON

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz