Jeden z najbardziej wyczekiwanych hoteli w Polsce otwiera się 1 maja!

Nieruchomości

2019-04-29 17:08:01 (2019-04-29 17:08:01)

Jeden z najbardziej wyczekiwanych hoteli w Polsce otwiera się 1 maja!

Jeden z najbardziej wyczekiwanych hoteli w Polsce otwiera się 1 maja!

Już 1 maja Władysławowo dołączy do grona elitarnych nadmorskich kurortów. Wszystko za sprawą Gwiazdy Morza – resortu, w skład którego wchodzi 4-gwiazdkowy hotel oraz dwa budynki Aparthotelu z rodzinnymi apartamentami. Kompleks nie tylko znacząco podniesie turystyczną atrakcyjność miasta, ale także znakomicie wkomponuje się w całokształt infrastrukturalnych inwestycji gminy, których celem jest odzyskanie wizerunku ekskluzywnego kurortu wypoczynkowego, jakim miasto cieszyło się jeszcze podczas XX-lecia międzywojennego.

Lokalizację inwestycji wybrano bardzo starannie. Gwiazda Morza położona jest we władysławowskim Hallerowie – dzielnicy nazwanej na cześć generała Józefa Hallera, który miał swój dom letniskowy właśnie w tej części miasta. To tu znajduje się Nadmorski Park Krajobrazowy będący chlubą całego regionu. Kompleks usytuowano u nasady Półwyspu Helskiego, nieco ponad 100 metrów od plaży. Miejsce to ma więc walory historyczne i krajobrazowe, a jeśli dodamy do tego bliskość Trójmiasta, uzyskamy projekt, który w niedalekiej przyszłości może w pełni zasługiwać na swoją nazwę.

Unikalna lokalizacja Gwiazdy Morza idzie w parze z ofertą przygotowaną dla gości. Resort ma bowiem realizować program o nazwie „Mistrzowie aktywnego wypoczynku”, będący niespotykanym dotąd w Polsce połączeniem oferty Beauty, Spa & Wellnes oraz Active. Program ma być odpowiedzią na wszystkie potrzeby współczesnego człowieka – wysoką jakość harmonijnego i zrównoważonego odpoczynku, poszanowanie prywatności i spełnianie indywidualnych potrzeb każdego z gości. Jest to propozycja skierowana do osób, które czerpią radość z aktywności na świeżym powietrzu, uwielbiają sporty wodne i dbają o siebie, dlatego też znajdziemy tu innowacyjny, 11-gabinetowy Instytut SPA ze strefą Private, profesjonalne centrum fitness oraz bogatą ofertę atrakcyjnych zabiegów wykonywanych na plaży.

Wielbicieli aktywnego wypoczynku zachwycą nie tylko możliwości, które oferuje otoczenie półwyspu, ale również różnorodność atrakcji dostępnych na miejscu np. przeszklonej ścianki wspinaczkowej o wysokości 16 m, której punkt szczytowy znajduje się na dachu obiektu, skąd rozpościera się przepiękny widok na otwarte morze, Port i Zatokę Pucką. Nie zapomniano również o wielbicielach sportów wodnych – na terenie kompleksu znajdziemy ponad 200 m2  lustra wody w postaci 20-metrowego basenu pływackiego, brodziku dla dzieci, basenu relaksacyjnego, basenu infiniti na dachu oraz jacuzzi.

Położony w malowniczej okolicy, zaledwie 120 metrów od szerokiej plaży Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT oferuje 88 komfortowych pokoi i 12 unikatowych apartamentów ESA w części hotelowej oraz apartamenty wakacyjne w części Apartments, zapewniających łącznie bazę noclegową dla łącznie 400 osób. Znajduje się tu także 6 w pełni modyfikowalnych sal konferencyjnych o powierzchni blisko 500 m², umożliwiających organizację wydarzeń dla 250 osób. Stylistyka wnętrz to nieformalny, komfortowy i przyjazny klimat, w którym znajdują się naturalne polskie gatunki szczotkowanego, piaskowanego drewna, kamienia, betonu, lnu, kamionki i miedzi. We wnętrzach odczuwalny jest skandynawski nurt, który w połączeniu z polskimi materiałami i dodatkami pochodzącymi od polskich projektantów mebli zapewnia wyjątkowe, niepowtarzalne w innych wnętrzach efekty estetyczne.       

Pokoje hotelowe dostępne są w dwóch aranżacjach tematycznych: FOREST i SEA. Pierwsza utrzymana jest w tonacji leśnej, z wieloma akcentami drewnianymi oraz wykładziną nawiązującą do leśnej ściółki. Druga aranżacja inspirowana jest kolorystyką morską z odniesieniami do wydm, plaży i innych akcentów z polskiego wybrzeża. Obszerne okna, balkony i przeszklone łazienki zapewniają wrażenie przestronności i w pełni korespondują z nadmorskim otoczeniem. W każdym pokoju meble i dodatki zostały indywidualnie zaprojektowane przez architektów hotelu i ich kooperantów.

Restauracje
Również pod względem gastronomicznym Hotel Gwiazda Morza SPA&SPORT ma ambicję sprostać wymaganiom najbardziej wyrafinowanych gustów. Dla gości hotelowych, mieszkańców i turystów przygotowano pięć lokali ze zróżnicowanym menu:  główną restaurację hotelową – N54, restaurację  H12, lobby bar, Sky Bar i Beach Club. Serwowane w nich dania bazują na produktach ekologicznych od lokalnych dostawców. Niewątpliwym wyróżnikiem tych punktów będzie otwarta kuchnia. Każdy z gości, przychodząc na śniadanie lub lunch, będzie mógł zobaczyć jak jest przygotowywany jego omlet, kalmary czy krewetki albo jak grilluje się jego stek.

Restauracja hotelowa N54 oferuje wykwintną i elegancką kuchnię, inspirowaną  wyszukanymi smakami z całego świata. Restauracja H12, której nazwa wzięła się od adresu hotelu - ulicy Hryniewieckiego 12, oferuje podróż wśród klasyki smaków dostępnych na ulicach wielkich metropolii i niewielkich miasteczek, słynących ze swej wyjątkowej kuchni. Serwowane w niej dania oparte są na świeżych produktach z basenu Morza Śródziemnego i Bałtyku. Sky Bar to urokliwe miejsce na dachu hotelu z pięknym widokiem na Morze Bałtyckie, gdzie można skosztować koktajli, wypić kieliszek szampana i zjeść lekkie dania. Będzie to też cudowne miejsce dla osób chcących odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. W lobby barze zlokalizowanym tuż obok hotelowej recepcji, napijemy się starannie wyselekcjonowanych i wyrafinowanych trunków. Beach Club Gwiazda Morza, który znajduje się na plaży we Władysławowie, serwuje śniadania z najpiękniejszym widokiem na morze, a po południu świeże ryby od lokalnych rybaków, owoce morza i inne, nie tylko morskie specjały.

Exclusive Serviced Apartments (ESA)
Na najwyższych kondygnacjach hotelu dostępne są również do sprzedaży apartamenty mieszkalne Exclusive Serviced Apartments. To nowa jakość usług oferowana właścicielom 12 prywatnych apartamentach mieszkalnych i ich gościom. Dla nich dostępny jest 24-godzinny serwis  hotelowy****, zapewniający pełną obsługę najbardziej wymagających klientów.  To możliwość korzystania na specjalnych warunkach nie tylko z bogatego zaplecza hotelowego: spa&sport, restauracji czy hotelowej plaży, ale również wysokiej  jakości obsługa samego apartamentu oraz wszelkie usługi hotelowe dla właścicieli ESA. Pokoje ESA projektowane są przez architektów wnętrz pracowni Iliard Architecure & Interior Deisgn w dwóch stylizacjach Nature i Modern, a każdy z nich zapewnia malowniczy widok na panoramę okolic Władysławowa Hallerowa. Z tarasów ESA podziwiać można pełnię walorów lokalizacji hotelu – Nadmorski Park Krajobrazowy, Półwysep Helski, otwarte morze i Zatokę Pucką.

Oferta sprzedaży pokoi hotelowych w modelu Condo
Gwiazda Morza to  równocześnie atrakcyjna oferta inwestycyjna  w systemie Condo, zapewniająca stałą wysoką stopę zwrotu z inwestycji przez minimum 15 lat, z możliwością przedłużenia o kolejne lata. Właściciel po dokonaniu zakupu przekazuje operatorowi hotelu apartament w dzierżawę w zamian za czynsz, który w pierwszym roku od uruchomienia hotelu wynosi 5,5 % ceny netto zakupionego pokoju, w drugim – 6 %, w trzecim 6,5 %, a od czwartego roku do końca 15-letniej umowy dzierżawy wynosić będzie 7 %.

Model condo jest wysoce ceniony przez inwestorów głównie z uwagi na komfort obsługi inwestycji i bezpieczeństwo. Własność lokalu potwierdzona jest  wpisem do księgi wieczystej, co powoduje, że nabywca, podobnie jak w przypadku innych nieruchomości, zabezpieczony jest aktem własności nieruchomości. Co ważne, wszystkie działania (wraz z promocją, zarządzaniem i obłożeniem hotelu) spoczywają na spółce zarządzającej hotelem, a więc właściciel nie jest zobowiązany do angażowania się w zapewnienie bieżącej obsługi apartamentu.

Wiele wskazuje więc na to, że Gwiazda Morza ma ogromną szansę na skuteczne i definitywne zwalczenie nieuzasadnionych stereotypów, które na przestrzeni ostatnich lat zakorzeniły się w świadomości polskich turystów. Hotel będzie też kamieniem węgielnym, dzięki któremu turystyczny potencjał Władysławowa w końcu będzie właściwie wykorzystany.

Hotel Gwiazda Morza SPA&SPORT zostanie otwarty 1 maja 2019 roku. Rezerwacje dostępne są na stronie www.gwiazdamorza.com.

Źródło:

Gwiazda Morza Hotel Management Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2019 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz