SAVILLS: Trinity Park II i III zmieniają się w Innova i Signum Work Station

Nieruchomości

2019-03-20 18:16:22 (2019-03-20 18:16:22)

SAVILLS: Trinity Park II i III zmieniają się w Innova i Signum Work Station

SAVILLS: Trinity Park II i III zmieniają się w Innova i Signum Work Station

NOWA ODSŁONA DWÓCH BUDYNKÓW NA MOKOTOWIE Z NOWYM DORADCĄ

Firma doradcza Savills została wybrana na agenta wyłącznego odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowych w budynkach Innova Work Station (dawniej Trinity Park II) i Signum Work Station (dawn. Trinity Park III). Współpraca z Savills to dla właściciela nieruchomości element nowej strategii najmu obranej dla obu budynków, która nawiązywać będzie do dynamicznego rozwoju warszawskiego Służewca.

Budynki Innova Work Station oraz Signum Work Station zostaną zaprezentowane w zupełnie nowej odsłonie. Trwający rebranding polegający m.in. na zmianie nazwy będzie połączony z modernizacją obiektów i odświeżeniem ich wizerunku, części wspólnych oraz terenów zielonych wokół obydwu nieruchomości. Szczegóły zmian już wkrótce ogłosi firma Cromwell Property Group, Asset Manager budynków Innova Work Station i Signum Work Station.

„Jestem przekonana, że nasze nieruchomości okażą się doskonałym wyborem i miejscem do rozwoju działalności i komfortowej pracy dla wielu firm. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby najemcy czuli się komfortowo w naszych nieruchomościach, aby mogli korzystać z udogodnień i programów integracyjnych oferowanych przez nasze budynki. Już niedługo zostaną uruchomione kolejne, liczne udogodnienia dla najemców, a dzięki planowanym zmianom w kompleksie istotnie zmieni się także otoczenie budynków, dzięki czemu najemcy i użytkownicy zyskają więcej udogodnień wpływających na polepszenie codziennego życia” - Anna Szymańska, dyrektor wynajmu powierzchni biurowych w Cromwell Property Group.

„Warszawski Służewiec przechodzi metamorfozę. Rozwój sektora mieszkaniowego i hotelowego, szersza oferta gastronomiczno-usługowa oraz usprawnienia komunikacyjne wzmacniają jego pozycję, jako jednej z najpopularniejszych lokalizacji biznesowych w stolicy. Swoje oblicze zmienią również budynki Innova Work Station oraz Signum Work Station, które już wkrótce zaoferują nową jakość dla najemców. Cieszymy się, że będziemy mieli okazję wspierać właściciela obiektów w wynajmie znajdujących się w nich powierzchni biurowych” – mówi Jakub Parys, associate, dział powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Oba budynki znajdują się na warszawskim Mokotowie i oferują łącznie ok. 57 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Innova Work Station zlokalizowany jest przy ul. Suwak 3 (24 500 m kw.) a Signum Work Station przy ul. Domaniewskiej 49 (32 500 m kw.). Jednym z największych atutów obu projektów jest bliskość przystanku tramwajowego przy pętli tramwajowej oraz stacji Warszawa Służewiec zapewniającej dostęp do Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.


 

 

Cromwell Property Group to firma zajmująca się inwestowaniem w nieruchomości i zarządzaniem nimi. Prowadzi działalność na trzech kontynentach i dysponuje globalną bazą inwestorów. Na dzień 31 grudnia 2018 r., Cromwell Property Group zarządzała łącznie aktywami o wartości 7,3 mld euro w Australii, Nowej Zelandii i w Europie. Cromwell oferuje globalną platformę zarządzania inwestycjami, obejmującą w pełni zintegrowaną obsługę nieruchomości i bezpośrednie zarządzanie aktywami.

W Europie firma Cromwell zarządza aktywami inwestycyjnymi i deweloperskimi, w ramach swoich funduszy oraz na zlecenie, o wartości 3,7 mld EUR, co obejmuje około 220 nieruchomości i 3000 najemców. Siła firmy Cromwell wynika z dogłębnej wiedzy o lokalnym rynku nieruchomości, jaką gwarantuje ponad 200 osób pracujących w 20 biurach w 12 krajach Europy.

Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.

Źródło:

SAVILLS

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz