Eksport

2019-03-14 18:51:53 (2019-03-14 18:51:53)

Van Eupen Logistik wprowadzi się do MLP Unna

Van Eupen Logistik wprowadzi się do MLP Unna

Firma logistyczna z Essen została pierwszym najemcą w parku logistycznym MLP Unna. Van Eupen Logistik będzie korzystać z 10,3 tys. m2 powierzchni magazynowej. MLP Group prowadzi negocjacje z kolejnymi potencjalnymi najemcami zainteresowanymi oferowanymi powierzchniami.

MLP Group rusza z komercjalizacją parku logistycznego MLP Unna rozwijanego na rynku niemieckim. Pierwszym najemcą została firma Van Eupen Logistik, która wynajęła łącznie 10,3 tys. m2 powierzchni magazynowej i socjalno-biurowej. Obiekt jest gotowy do użytkowania i przekazania klientowi. Jako doradca ds. nieruchomości w transakcji pośredniczyła agencja Brockhoff.  

Van Eupen Logistik jest firmą logistyczną z siedzibą w Essen w Niemczech, posiadającą ogólnokrajową sieć dystrybucji. Poprzez logistykę kontraktową oferuje wszystkie branżowe usługi wysokiej jakości w zakresie transportu, logistyki i magazynowania, napraw i remontów, usług związanych z przenoszeniem działalności gospodarczej i projektów, a także doradztwem i rozwojem.

„Cieszymy się, że możemy podpisać naszą pierwszą umowę najmu powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Unna. Zaoferowaliśmy klientowi elastyczne i szybkie rozwiązanie dla jego operacji logistycznych” – podkreślił Patrick Kurowski, Country Manager MLP Group S.A. odpowiedzialny na rozwój parków logistycznych na rynku niemieckim i austriackim. 

MLP Unna jest parkiem logistyczno-produkcyjnym położonym na działce o powierzchni 12,5 ha, Docelowa łączna powierzchnia najmu wyniesie ok. 60 tys. m2 nowoczesnych magazynów. MLP Unna znajduje się w miejscowości Unna w Nadrenii Północnej-Westfalii w obszarze metropolitarnym Zagłębia Ruhry, który jest jednym z największych rynków logistycznych w Europie.

Źródło:

MLP Group

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz