Cromwell podpisuje nową umowę najmu z wiodącą spółką wydawniczą w Polsce

Nieruchomości

2019-02-05 14:46:50 (2019-02-05 14:46:50)

Cromwell podpisuje nową umowę najmu z wiodącą spółką wydawniczą w Polsce

Cromwell podpisuje nową umowę najmu z wiodącą spółką wydawniczą w Polsce

Cromwell Property Group, podmiot zajmujący się inwestowaniem w nieruchomości i ich zarządzaniem, podpisał z wiodącym wydawcą na polskim rynku cyfrowym, Ringier Axel Springer Polska, nową umowę najmu dotyczącą 12 tys. m2 powierzchni biurowej w budynku Trinity Park III na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość ta wchodzi w skład portfela Artemis.

Ringier Axel Springer Polska jest kolejnym najemcą w tym sześciopiętrowym budynku biurowym o łącznej powierzchni 32 tys. m2.

Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej, w miejscu dobrze skomunikowanym transportem publicznym i prywatnym z resztą Warszawy. Niedaleko budynku zlokalizowane jest centrum handlowe Galeria Mokotów.

Karol Pilniewicz, Dyrektor Cromwell w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, powiedział: „Jesteśmy zaszczyceni mogąc przywitać Ringier Axel Springer Polska w gronie najemców Trinity Park III. Przy projektowaniu tego obiektu jednym z głównych celów było zapewnienie elastycznego układu pomieszczeń w celu stworzenia najlepszych możliwych warunków do pracy. Przyciągnięcie dużej grupy wydawnictw cyfrowych podkreśla zalety zaprojektowanej powierzchni i dodaje istotną wartość dla naszych inwestorów”.

Przy zawarciu umowy najmu doradzały firmy CBRE oraz Knight Frank.

Źródło:

Cromwell Property Group: Zdjęcie: Trinity Park III w Warszawie, dzielnica Mokotów

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz