wolaRE - trzecia inwestycja BPI Real Estate Poland na warszawskiej Woli

Inwestycje

2019-01-13 13:33:51 (2019-01-13 13:33:51)

wolaRE - trzecia inwestycja BPI Real Estate Poland na warszawskiej Woli

wolaRE - trzecia inwestycja BPI Real Estate Poland na warszawskiej Woli

Rozpoczęto sprzedaż inwestycji wolaRE realizowanej w Warszawie przy ul. Ostroroga 23 przez BPI Real Estate Poland, należące do międzynarodowej grupy CFE z siedzibą w Brukseli. W ramach nowego projektu mieszkaniowego do sprzedaży trafiło 231 mieszkań. Belgijski deweloper zrealizował już w stolicy dwie inwestycje na Woli – osiedla Wola Tarasy oraz Wola Libre. Inwestycja wolaRE powstaje we współpracy z ACCTEUM Group.

BPI Real Estate Poland, we współpracy z ACCTEUM Group, realizuje na terenie Warszawy inwestycję mieszkaniową wolaRE. Kolejny projekt belgijskiego dewelopera, który powstanie przy ul. Ostroroga 23 będzie to miejsce stworzone z myślą o ludziach preferujących miejski styl życia. Doskonała lokalizacja na warszawskiej Woli gwarantuje bliskość miasta oraz świetne połączenia komunikacyjne umożliwiające dotarcie do centrum Warszawy oddalonego zaledwie o 4 km w niecałe 10 minut. Dodatkowym atutem jest łatwy dostęp do bogatej oferty kulturalnej dzielnicy i stolicy.

W ofercie każdego naszego projektu znajduje kilka typów mieszkań dopasowanych do różnorodnych potrzeb klientów, które są dobrze zaprojektowane i przemyślane. Nasze doświadczenie oraz duże zainteresowanie projektem na samym jego początku, jak i powodzenie wcześniejszych inwestycji, jakie zrealizowaliśmy w bliskiej okolicy, pozwala nam oczekiwać kolejnych sukcesów sprzedażowych. wolaRE będzie następną atrakcyjną inwestycją na Woli, która przyczyni się do dalszego rozwoju dzielnicy – powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.

wolaRE to nowoczesny 6-piętrowy budynek, w którym powstanie 231 lokali mieszkalnych o atrakcyjnym rozkładzie i w poszukiwanych metrażach. W ofercie osiedla znajdują się mieszkania dopasowane do różnorodnych potrzeb klientów, o powierzchniach od 28 do 83 mkw. Do każdego z lokali, niezależnie czy będzie to studio, czy wygodne rodzinne mieszkanie przynależeć będzie balkon lub loggia. Osiedle wolaRE to przemyślany i dopracowany projekt, który będzie funkcjonalny także dla okolicznych mieszkańców dzięki znajdującym się na parterze budynku lokalom usługowym.

wolaRE to oryginalny projekt, dopasowany do zabudowy dzielnicy, który będzie czwartą inwestycją BPI Real Estate Poland w stolicy i trzecią na warszawskiej Woli. Wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie wolaRE powstały osiedla Wola Tarasy, które było jednym z pierwszych budynków mieszkalnych w Warszawie z dużymi tarasami na dachu oraz Wola Libre, które wyróżnia transparentnie przeprowadzony proces remediacji poprzedzający budowę. Wierzę, że wolaRE podobnie jak poprzednie nasze inwestycje istotnie przyczyni się do jak najlepszego wykorzystania potencjału okolicy - powiedział Mariusz Rodak.


Budowa wolaRE rozpoczęła się w grudniu 2018 r., natomiast zakończenie realizacji projektu przewidziano na 2020 r. Inwestycja wolaRE realizowana jest w ramach współpracy z ACTEEUM Group. Generalnym wykonawcą projektu jest firma CFE Polska.

Więcej informacji na http://wolare.pl/


 

O BPI Real Estate

BPI Real Estate jest spółką deweloperską prowadzącą działalność w Belgii, Polsce i Luksemburgu. Firma powstała 30 lat temu, od tego czasu zdobywając ogromne doświadczenie i know-how na rynku realizacji inwestycji mieszkaniowych, biurowych oraz handlowo-usługowych. Inwestycje
BPI Real Estate charakteryzują się innowacyjnością i przyjaznym wpływem na środowisko, uwzględniając przy tym kwestie społeczne i energetyczne. Na wszystkich etapach realizacji inwestycji projekty dewelopera wyróżnia ponadto dbałość o szczegóły tak konstrukcyjne jak
i technologiczne, tworząc tym samym przyjazne i harmonijne miejsca do życia i pracy.

BPI Real Estate należy do belgijskiej grupy kapitałowej CFE powstałej w 1880 r. i prowadzącej działalność w ramach trzech odrębnych filarów. Pierwszym filarem, za który odpowiada spółka zależna DEME, jest działalność w zakresie robót związanych z pogłębianiem akwenów wodnych, inżynierii środowiskowej oraz inwestycji hydrotechnicznych i infrastrukturalnych. Drugim filarem działalności grupy jest generalne wykonawstwo w zakresie robót budowlanych, technicznych i tych związanych z infrastrukturą kolejową prowadzonych pod marką CFE w Belgii, Luksemburgu, Polsce i Tunezji. Trzecim filarem zaś, za który odpowiada BPI Real Estate, jest działalność deweloperska obejmująca inwestycje na rynku nieruchomości.

Grupa CFE zatrudnia obecnie ponad 8000 pracowników i prowadzi działalność na wszystkich kontynentach. CFE jest notowana na giełdzie Euronext w Brukseli. 60,4% akcji spółki należy do holdingu Ackermans & van Haaren.

Działalność BPI Real Estate w Polsce

Pierwsza inwestycja BPI Real Estate w Polsce została ukończona w 2011 roku na gdańskim rynku nieruchomości, gdzie powstał kompleks mieszkaniowy Cztery Oceany zakończony w 2017 r. W ramach 4 etapów inwestycji wybudowano i sprzedano łącznie 708 mieszkań. BPI Real Estate z sukcesem działa również w Warszawie. W ramach osiedla Wola Tarasy na warszawskiej Woli wybudowano i sprzedano łącznie 159 mieszkań. W bezpośrednim sąsiedztwie tego projektu powstała kolejna stołeczna inwestycja belgijskiego dewelopera – Wola Libre, którą wyróżnia transparentnie przeprowadzony proces remediacji, czyli oczyszczenie gruntu poprzedzające budowę budynków mieszkalnych. Najnowsze inwestycje BPI Real Estate w Polsce to kompleks Bulwary Książęce powstający przy ul. Księcia Witolda 11 we Wrocławiu oraz projekt nowego osiedla w Poznaniu.

Źródło:

BPI Real Estate Poland

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz