Inwestycje

2018-12-21 17:20:40 (2018-12-21 17:20:40)

Wyjątkowa lokalizacja Bulwarów Książęcych

Wyjątkowa lokalizacja Bulwarów Książęcych

BPI Real Estate Poland kontynuuje wysoką sprzedaż mieszkań we wrocławskiej inwestycji Bulwary Książęce. Projekt przy ulicy Księcia Witolda cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na swoją unikatową lokalizację z dostępem do terenów zielonych, licznych restauracji i dziedzictwa kultury. To prawdziwy raj dla osób, które lubią być na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi w swojej okolicy i chcą mieszkać w zabytkowej części miasta.

Prestiżowa inwestycja Bulwary Książęce powstaje w dwóch etapach – pierwszy z nich został oddany do użytku w połowie 2018 roku, natomiast II faza projektu jest w budowie. Aktualnie trwają prace nad konstrukcją kondygnacji nadziemnych na poziomie parteru i pierwszego piętra. W ramach tego etapu powstanie 190 mieszkań o powierzchni od 25 do 110 m2, z czego 39% z nich zostało już sprzedanych.

Inwestycja jest realizowana u zbiegu dwóch ramion Odry na wyspie Kępa Mieszczańska. Bulwary Książęce to wyjątkowe miejsce położone zaledwie 5 minut spacerem od wrocławskiego rynku. W okolicy znajdują się liczne tereny zielone, a najpopularniejszym z nich jest odległa o 600 metrów Wyspa Słodowa, która tętni życiem zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Odbywają się tu koncerty lokalnych wykonawców oraz kino plenerowe, oferujące pokazy filmów niezależnych i ambitnych produkcji zagranicznych. Odra jest idealnym miejscem do uprawiania żeglarstwa jachtowego i innych sportów wodnych. Wrocławianie organizują na niej spływy kajakowe oraz wycieczki łódką i barką turystyczną. Odrę można również przemierzać rowerem wodnym lub łodzią wiosłową, podziwiając z zupełnie innej perspektywy piękne wrocławskie zabytki takie jak ostatni kamienny most Oławski oraz mury Ostrowa Tumskiego. Ich wypożyczenie jest możliwe w zatoce Gondola, znajdującej się niecałe 2 km od Bulwarów Książęcych. Po wodnym szaleństwie warto przejść się wzdłuż Odry i wstąpić do restauracji lub beach baru, które są zlokalizowane tuż nad rzeką. 

Miłośników sztuki zachwyci architektura Wrocławia, który jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Przechodząc z inwestycji na drugą stronę zabytkowego mostu Pomorskiego można dotrzeć do oddalonego o 400 metrów Uniwersytetu Wrocławskiego. Budynek powstał w XVIII wieku, a jego monumentalna forma zapiera dech w piersiach. W okolicy znajduje się również Muzeum Archeologiczne, Militarne oraz Biblioteka Uniwersytecka, a w marinie galeria sztuki. Wokół Bulwarów Książęcych powstało wiele restauracji i kawiarni takich jak Rozrusznik czy Oda Bistro. Nieco dalej znajduje się słynna lodziarnia Roma, którą zachwycał się dziennik "The Guardian". Lokal został założony po wojnie przez dwóch żołnierzy - Polaka i Włocha. Po 70 latach działalności brytyjska gazeta umieściła go w rankingu 20 najlepszych lodziarni w Europie.

Weekendową atrakcją dla całej rodziny będzie na pewno MaluMika, czyli pracownia do samodzielnego malowania ceramiki. W trakcie warsztatów można zaprojektować kubek, talerz czy miskę i pomalować je dowolną techniką. Wyjątkowe arcydzieła można stworzyć zaledwie 5 minut pieszo od Bulwarów Książęcych.

Ceny mieszkań w ofercie II etapu Bulwarów Książęcych zaczynają się od 9 500 zł/m2, a planowany termin zakończenia budowy II fazy inwestycji to druga połowa 2020 r.

Źródło:

BPI Real Estate Poland

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz