ARTSERVIS, ogólnopolski wykonawca, zakończył w Lublinie prace aranżacyjne w nowo powstałym biurowcu Spokojna II

Architektura

2018-11-07 15:50:11 (2018-11-07 15:50:11)

ARTSERVIS, ogólnopolski wykonawca, zakończył w Lublinie prace aranżacyjne w nowo powstałym biurowcu Spokojna II

ARTSERVIS, ogólnopolski wykonawca, zakończył w Lublinie prace aranżacyjne w nowo powstałym biurowcu Spokojna II

„ARTSERVIS , ogólnopolski wykonawca powierzchni fit-out, retail i coworking, zakończył w Lublinie prace aranżacyjne w nowo powstałym biurowcu Spokojna II

Kontrakt obejmował aranżację ostatniego , 6-ego piętra budynku. Powierzchnia aranżacji to 2,7 tys. mkw . Zakres prac: koordynacja całego procesu, wszystkich instalacji, wykonanie prac budowlanych, prac wykończeniowych i zabudowy meblowej. Trwał od czerwca do września br.

Najemcą jest Sollers Consulting Sp. z o.o. – międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach doradczych i wdrożeniowych dla branży finansowej. Spółka, zatrudniająca obecnie ponad 500 osób, została założona w 2000 roku. W Lublinie Sollers Consulting działa od 2012 roku. Ponad 100 lubelskich pracowników firmy ma do dyspozycji m.in. własny taras na dachu budynku, gdzie zorganizowana jest strefa chill-out’u z panoramą lubelskiej starówki. Za projekt odpowiada pracownia Studio Quadra.

Budynek zlokalizowany jest w centrum miasta. Jego powierzchnia biurowa to ponad 18 tys. mkw., a powierzchnia usługowa – 3,6 tys. mkw., do tego dochodzi 335 miejsc parkingowych zlokalizowanych na trzech kondygnacjach podziemnych. Deweloperem jest lubelska firma Orion.

Wyzwania: Projekt był bardzo designerski, łączący najnowsze rozwiązania w projektowaniu miejsca pracy oraz wykorzystujący wiele materiałów takich jak drewno, kamień, filc czy żywe mchy. – Zależy nam, aby nasze biura były przyjaznym miejscem pracy. Biuro w Lublinie zostało zaprojektowane w takim samym standardzie jak w pozostałych lokalizacjach – powiedział Marcin Pluta, Partner Zarządzający w Sollers Consulting.

Andrzej Lipiński, v-ce prezes Artservis: - Własna, doświadczona kadra wykonawcza jak i kadra PM zapewniły  wysoką jakość wykonania i terminowość realizacji. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dzięki otwartości Klienta i naszemu doświadczeniu stworzyliśmy najlepsze obecnie biuro w Lublinie.”

 

Źródło:

ARTSERVIS

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz