Apartamenty inwestycyjne w Bernadowo Apartments już w sprzedaży

Inwestycje

2018-10-11 16:59:01 (2018-10-11 16:59:01)

Apartamenty inwestycyjne w Bernadowo Apartments już w sprzedaży

Apartamenty inwestycyjne w Bernadowo Apartments już w sprzedaży

Spółka J.W. Construction Holding SA rozpoczęła realizację kolejnej inwestycji w Gdyni – projektu Bernadowo Apartments, zlokalizowanego w dzielnicy Mały Kack. W ofercie sprzedaży dostępnych jest 201 apartamentów inwestycyjnych, lokale biurowe oraz handlowo-usługowe.

J.W. Construction Holding SA to doświadczony deweloper, od wielu lat realizujący projekty w obszarze nieruchomości inwestycyjnych w Warszawie. Na miejsce nowej inwestycji Spółka wybrała Gdynię – miasto uważane za przyjazne miejsce do życia nie tylko przez swoich mieszkańców, ale także przez inwestorów, którzy coraz częściej decydują się na zakup apartamentów na wynajem w tym właśnie regionie Polski.

Nieprzypadkowo wybraliśmy Gdynię na miejsce naszej kolejnej inwestycji. Rocznie przyjeżdża tu ponad 2 milionów turystów, a rynek apartamentów na wynajem, ze względu na stosunkowo niewielką bazę hotelową, rozwija się w dynamicznym tempie. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spotka się z ogromnym zainteresowaniem nabywców, tym bardziej że zakupiony apartament można nie tylko przeznaczyć na wynajem, ale także wykorzystywać do własnych potrzeb, np. wypoczywać w nim podczas urlopu – mówi Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding SA.

Bernadowo Apartments powstaje przy ul. Spokojnej w bardzo urokliwej dzielnicy Gdyni – Mały Kack. Inwestycję tworzą trzy budynki o niskiej zabudowie, w których znajdować się będzie 201 apartamentów jedno- lub dwupokojowych o powierzchni od 20 do 44 mkw. W każdym zaprojektowano salon z aneksem kuchennym. Apartamenty sprzedawane są z wykończeniem „pod klucz” – przed oddaniem zostaną w pełni wyposażone i wykończone z zastosowaniem materiałów klasy premium. Ceny rozpoczynają się już od 239 tys. zł netto za apartament w stanie deweloperskim

W budynku „A” oprócz apartamentów inwestycyjnych, znajdzie się również 14 lokali usługowych przeznaczonych na restaurację, sklep, fitness, pralnię, przedszkole z wyznaczonym miejscem pod plac zabaw dla dzieci oraz 42 lokale biurowe.

Atrakcyjna lokalizacja

Na terenie Bernadowo Apartments znajdzie się oczko wodne z mostkiem. Inwestycję otacza malowniczy Trójmiejski Park Narodowy – idealne miejsce na spacery, wycieczki piesze oraz rowerowe. W sąsiedztwie zlokalizowane są liczne punkty usługowo-handlowe: Riviera, Tesco, Galeria Klif oraz obiekty sportowo-rekreacyjne. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych sprawia, że w szybki i wygodny sposób możemy znaleźć się w wybranej części Trójmiasta.


J.W. Construction Holding S.A. – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r. Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Gdyni i Szczecinie a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień (m. in. Deweloper Roku 2015, QI order – zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa, Hotel Dana oraz inwestor realizujący projekty aparthotelowo-komercyjne. 

Źródło:

J.W. Construction Holding S.A

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz