Dekpol rusza ze sprzedażą mieszkań na osiedlu Młoda Morena Park II

Spółki

2018-04-24 20:24:22 (2018-04-24 20:24:22)

Dekpol rusza ze sprzedażą mieszkań na osiedlu Młoda Morena Park II

Dekpol rusza ze sprzedażą mieszkań na osiedlu Młoda Morena Park II

Do sprzedaży trafiła nowa inwestycja firmy Dekpol, Młoda Morena Park II. Nowoczesne osiedle w kameralnej zabudowie zlokalizowane jest w gdańskiej dzielnicy Piecki-Migowo, popularnie nazywanej Moreną. W ofercie dostępne są 32 mieszkania o metrażach od 46 do 97 m2, których ceny wynoszą od 8091 zł za m2. W każdym z ośmiu budynków ulokowane będą jedynie 4 mieszkania, co bezpośrednio wpłynie na komfort przyszłych mieszkańców osiedla.

W ramach inwestycji deweloper oferuje 32 mieszkania o metrażach od 46,29 do 97,14 m2 i strukturze od 2 do 4 pokoi, w tym 16 mieszkań wyposażonych w antresolę. Cechą wyróżniającą osiedle Młoda Morena Park II jest kameralny charakter zabudowy. W każdym z 8 budynków, składających się z dwóch kondygnacji naziemnych z dodatkową antresolą i jednej kondygnacji podziemnej, powstaną jedynie 4 mieszkania. To rozwiązanie sprawi, że mieszkańcy będą mogli cieszyć się maksymalnym poziomem komfortu i prywatnością jaką zapewnia dom wolnostojący lub w zabudowie bliźniaczej – ale po znacznie niższej cenie.

Kompleks Młoda Morena Park II powstaje w spokojnej, zacisznej okolicy, przy ulicy Dolne Migowo, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i w otoczeniu zieleni. Jednocześnie lokalizacja ta zapewnia doskonałe połączenie z innymi dzielnicami Gdańska i resztą Trójmiasta oraz bliskość zaplecza handlowo-usługowego. Projekt jest dziełem pracowni architektonicznej K&M Design, która zadbała zarówno o walory estetyczne projektu, jak i jego funkcjonalność. Nowoczesna zabudowa kompleksu idealnie współgra ze starannie zaplanowanym i zadbanym terenem inwestycji.

Wśród licznych udogodnień zaplanowanych przez dewelopera znajdą się m.in. 3 hale garażowe, rowerownia oraz plac zabaw. Dodatkowo, do każdego lokalu przynależeć będzie dodatkowe pomieszczenie – komórka lokatorska lub pomieszczenie na jednoślad. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli cieszyć się prywatnymi ogródkami o powierzchni do 49,7 m2, a także wspólną przestrzenią z wydzieloną strefą rekreacyjną wyposażoną w hamaki. Dla mieszkań z antresolą dostępne będą natomiast zielone tarasy ulokowane na dachu budynku. Rozwiązania te umożliwiają nie tylko relaks na świeżym powietrzu, ale też wychodzą naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy wolny czas lubią poświęcać na pielęgnowanie własnoręcznie wyhodowanych roślin.

Ponadto, w budynku C znajdzie się wewnętrzna siłownia przeznaczona dla mieszkańców, a całość osiedla będzie monitorowana. Lokale będą wyposażone w wideodomofony oraz inteligentny system sterowania eHomeControl.

Oddanie do użytku całości inwestycji zostało zaplanowane na koniec II kwartału 2019 roku.

Źródło:

Dekpol

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz