RED Development uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Alpha Park w Warszawie

Inwestycje

2018-01-10 17:44:53 (2018-01-10 17:44:53)

RED Development uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Alpha Park w Warszawie

RED Development uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Alpha Park w Warszawie

W związku z finalizacją budowy osiedla Alpha Park na warszawskim Ursusie oraz uzyskaniem pozwolenia na jego użytkowanie, deweloper RED Development już od połowy stycznia br. rozpocznie przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom budynków B i C. Inwestycja została ukończona przed czasem.

Odbiór mieszkania od dewelopera to jedna z ostatnich czynności, która dzieli mieszkańców od otrzymania kluczy do nowego mieszkania. Przyszli lokatorzy osiedla Alpha Park, zlokalizowanego przy ul. Starodęby będą mogli cieszyć się tym już od połowy stycznia 2018 r. RED Development uzyskał pozwolenie na użytkowanie ostatniego etapu osiedla – budynków B i C.

Pozwolenie, które uzyskaliśmy, daje nam możliwość przekazania lokali klientom. Inwestycja została ukończona przed czasem, dlatego przyszli mieszkańcy będą mogli otrzymać klucze o 4 miesiące wcześniej w przypadku budynku B i aż o 6 miesięcy w budynku C.  Niezwykle cieszy nas więc, że możemy podarować naszym Klientom taki noworoczny prezent – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży RED Development. I dodaje: Wykończone budynki idealnie wpisują się w stylistykę całego osiedla. To, co na pewno je wyróżnia to kameralny charakter i  wysoki standard wykończenia części wspólnych.

Alpha Park - najbardziej przyjazne osiedle na Ursusie

Osiedle Alpha Park to przyjazne, bezpieczne miejsce na warszawskim Ursusie – osiedle jest zamknięte, monitorowane i chronione, co czyni je idealnym dla młodych małżeństw oraz rodzin z dziećmi. Świetna lokalizacja osiedla zapewnia jego mieszkańcom szybki i łatwy dostęp do wielu punktów handlowych, usługowych oraz instytucji publicznych, a także ośrodków sportu i rekreacji. Do każdego mieszkania przynależą przestronne balkony, tarasy, loggie lub ogródki. Dodatkowo, lokatorzy mają możliwość wykupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Co ważne, grunt na którym znajduje się budynek, jest własnością dewelopera.

W 2 nowych budynkach osiedla zaprojektowane zostały w sumie 182 mieszkania o metrażu od 31 do 81 mkw. Aktualnie w ofercie dewelopera dostępne są jeszcze ostatnie mieszkania 1-3-pokojowe o powierzchni od 31,15 do 62,5 mkw.

_________________________________________________________________________________

O inwestycji Alpha Park w Warszawie

Ursus to dzielnica, która w ciągu ostatnich paru lat przeszła prawdziwą metamorfozę. To tu powstają najpiękniejsze, pełne zieleni osiedla mieszkaniowe i prężnie rozwija się infrastruktura dopasowana do potrzeb rodzin i młodych ludzi. Bliskość centrum i bardzo dogodny transport publiczny (SKM, WKD, autobusy), jak również bliskość obwodnicy i łatwy dojazd do autostrady sprawiają, że coraz więcej osób odkrywa zalety tej części Warszawy.

Alpha Park to najbardziej przyjazne osiedle mieszkaniowe na Ursusie. Oprócz lokali o funkcjonalnych, dopasowanych do potrzeb rodzin układach z przestronnymi balkonami i wyższego standardu powierzchni wspólnych, oferuje atrakcyjne zagospodarowanie terenów zielonych na wewnętrznych dziedzińcach. Znajdziemy tu i pergole i kameralne, dostępne jedynie dla mieszkańców, place zabaw. Inwestycja jest ogrodzona oraz monitorowana. Dla mieszkańców osiedla dostępne są także garaże podziemne z miejscami postojowymi.

Do tej pory w ramach inwestycji powstało 8 budynków z 540 mieszkaniami, a docelowo deweloper – RED-Real Estate Development – odda do czerwca 2018 roku kolejne 2 budynki mieszczące 182 lokale.

Źródło:

RED Development

GeneralniWykonawcy.pl, Copyright 2015-2017 FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, All rights reserved. ©


FUNDACJA PRAW BUDOWLAŃCA, ul. Gwiaździsta 62/12/2, 53-413 Wrocław, KRS 0000469943, NIP 897-179-15-63, REGON 022191715

Korzystamy z informacji zapisanych za pomocą cookies. Cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Olgroup Multimedia Maciej Kupisiewicz